יום שני, 25 בנובמבר 2013

השקעה חכמה ומומלצת - קליבלנד אוהיו

דוגמא לנכס שנרכש בקליבלנד אוהיו

העיר קליבלנד שבמדינת אוהיו מציעה למשקיע המרוחק שוק סולידי ויציב שמתאפיין בעלייה מתונה החל מהשנה שעברה, השוק סבל קשות מאז המשבר הכלכלי של 2008 והתקשה להתאושש למרות כל מאמצי המדינה, בקליבלנד קהילה יהודית גדולה ומושרשת ובתי ספר מהטובים בעולם.

לאחר המשבר הכלכלי פעלה אוהיו ליצירת שיגשוג כלכלי ולשיקום השכונות והאיזורים שנפגעו, התמיכה הממשלתית תרמה רבות להתייצבות השוק,עובדים חדשים הוכנסו למעגל העבודה דבר שהחזיר את האמון במשלמי המשכנתאות ומשלמי השכירות.

מגמתה של אוהיו היא ליצור שיגשוג באיכות החיים על ידי יצירת סביבה אטרקטיבית לפעילות עסקית, חבילות סיוע נרחבות בתחום הפיננסי ייצרו צמיחה של עסקים חדשים, תרמו לפיתוח התשתיות והניעו את הכלכלה של המדינה.

קליבלנד הינה עיר מרכזית בכל מה שנוגע לרפואה ומחקר ומהמתקדמות והמפורסמות בעולם, פרוזדור הרפואה מתחיל ממרכז העיר ועד כיכר האוניברסיטה, ומכיל מרפאות מתקדמות, מרכזי מחקר של קליבלנד קליניק הנחשבת ויוניברסיטי הוספיטל. קליבלנד קליניק הוא אחד מ – 4 המרכזים המובילים בארה"ב ואחד מהמרכזים הרפואיים הגדולים בעולם! קליבלנד קליניק מדורגת כמספר 1 באמריקה בטיפולי לב. מרכזי הרפואה בקליבלנד גדלים ומתפתחים וכוללים את המרכז הרפואי לואיס סטוקס קליבלנד, מרכז זיידמן לחקר הסרטן החדש והמפואר ומרכז כנסים רפואיים חדש ומפואר.

רכישת נכס בקליבלנד במצב העכשוי הינו דבר חכם מאוד למשקיע המבין את מצב השוק, מחירי הבתים בקליבלנד הגיעו לתחתית במהלך הרבעון הראשון של שנת 2012 ונשארו כך עד לרבעון השני מאז ועד היום אנו רואים מגמת עלייה, המחירים עדיין נוחים מאוד למשקיעים המחפשים שוק יציב ובטוח עבור ההשקעה שלהם.

תהליך הרכישה של נכס מבוצע בתאום מלא עם המשקיע הפוטנציאלי, בשלב הראשון מוקמת חברה בארה"ב על שם המשקיע ונפתח חשבון בנק בארה"ב על שם החברה והמשקיע, לאחר מכן אנו עוברים לשלב איתור הנכס במסגרת התקציב שסוכם מראש, המשקיע יקבל לידיו פרטים של נכס ודוחות כלכליים המשקפים את כדאיות ההשקעה, פרופיל הנכס, השיפוץ הנדרש ומידע על השכונה.

הנה דוגמא של נכס שנרכש לפני כחודשיים:נתונים כלכליים על העסקה:


הנכס נמצא באיזור יהודי בשכונה מצויינת, עבר שיפוץ ברמה גבוהה והושכר במחיר של 1150$ לחודש.

להורדת תוכנית עסקית הכוללת תמונות לנכס נוסף - לחץ כאן.