יום רביעי, 8 בנובמבר 2017

יריב גולן - השקעות נדל"ן בארה"ב

שלום חברים,

שמי יריב גולן ואני מומחה ליצירת הכנסה פסיבית מהשקעות נדל"ן בארה"ב.

ב-6 השנים האחרונות אני משקיע ומלווה משקיעים ברכישה מושכלת של נכסים מניבים בארה"ב.

קניית בית בארה”ב שמייצר תזרים מזומנים או הכנסה פסיבית גבוהה הוא אתגר לא קטן. כשמשקיעים בנדל"ן בחו"ל צריכים לדעת איזה סוג נכס לרכוש ובאיזה מסלול השקעה כדאי לבחור, אחרת קל מאוד ללכת לאיבוד בתוך שלל ההצעות ולהתייאש.

אחרי 6 שנים ועם נסיון של מעל מאתיים עסקאות בשוק הנדל"ן האמריקאי - המסקנה שלי חד משמעית, נכס שנמצא באזור טוב וששופץ ברמה טובה ייצר למשקיע הכנסה בטוחה עם מינימום התעסקות וכאבי ראש.

המודל שיצרתי מנטרל את כל הסיכונים למשקיע.

ישנם שני מסלולי השקעה:
במסלול הראשון אתה רוכש נכס משופץ ומושכר ישירות ממני, אני לא משווק לך נכס שחברה אמריקאית אחרת קנתה אלא נכס שלי שרכשתי בעצמי ואם קניתי אותו לעצמי אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהוא עבר את כל הבדיקות המחמירות שלי.

במסלול השני אני אלווה אותך ברכישה של נכס איכותי ואטרקטיבי אשר נרכוש ישירות מהבנק או ממוכר אמריקאי, לאחר הרכישה צוות השטח שלי יכנס לתמונה ישפץ את הנכס ברמה גבוהה ויכין אותו במהירות להשכרה.

כל תהליך הרכישה מבוצע ומפוקח על ידי חברת טייטל אמריקאית אשר מחזיקה את הכספים בנאמנות ומוודאת שהנכס עובר על שמך בטאבו האמריקאי.

אנחנו מתמקדים בעיר ג'קסונוויל בפלורידה – עיר חוף מדהימה הנושקת לאוקיינוס האטלנטי. העיר נחשבת למרכז מטרופוליטני תיירותי עם גלריות אומנות, מוזיאונים, מסעדות, בתי קפה, ברים וחיי לילה מרשימים. בעיר מגוון רחב של אוניברסיטאות, בתי חולים, 2 שדות תעופה ונמל אזרחי השלישי בגודלו בארה"ב. ההגירה החיובית וההתפתחות הכלכלית המרשימה בשנים האחרונות ייצרו קרקע פורייה למשקיעי הנדל"ן מכל העולם.

זה הזמן להשקיע בנדל"ן בארה"ב ולרכוש בית פרטי שירשם בטאבו האמריקאי על שמכם שיניב לכם הכנסה חודשית מכובדת.

עזרה וליווי מקצועי בכל התהליך וחברת ניהול אמריקאית שמנהלת 2600 נכסים בארה"ב תנהל את הנכס שלכם.