יום שישי, 24 באפריל 2015

איפה קונים היום נכס להשקעה בארה"ב

אפריל 2015 ארה"ב הגדולה מכילה שווקים רבים ומגוונים. היא כל כך גדולה ומשקיעים רבים מנסים למצוא את השוק הנכון להשקיע בו ואף פעם לא בטוחים אם הם נמצאים באזור הנכון בזמן הנכון.

אנסה לעשות לכם קצת סדר ולכוון אתכם למקום הנכון היום להשקיע בו בארה"ב.

עליית המחירים מורגשת בכל רחבי ארצות הברית אבל עדיין יש שווקים קרים יותר וחמים יותר לכן בתור קונים נרצה למצוא שוק שבו יהיה לנו יותר כח מיקוח מול מוכרים, שוק שבו ניתן בקלות להוריד מחירים ולקנות בזול יותר ממחירי הדרישה של המוכרים, שוק כזה נקרא שוק של קונים. בתור מוכרים נרצה שוק שבו נכסים נמכרים מהר במחירים טובים ואפילו מעל מחירי הפרסום, שוק שבו כמות הקונים גדולה יותר מכמות המוכרים, שוק כזה נקרא שוק של מוכרים.אם אתם רוצים שיהיה לכם כח מיקוח מול מוכרים, השוק הטוב ביותר להיות בו היום הוא השוק של פילדלפיה פנסילבניה, שיקגו אילנוי, קליבלנד אוהיו, מיאמי וערים נוספות בפלורידה לעומת זאת כדי למכור מהר ובמחיר טוב אתם צריכים להיות בשוק של סאן ג'וש וסאן פרנסיסקו קליפורניה, דנוור קולוראדו וסיאטל וושינגטון.

לפי המפה אפשר לומר בוודאות שהשווקים הרותחים היום בארה"ב הם מדינות רצועת השמש במערב והשווקים הרגועים יותר נמצאים היום במזרח ארצות הברית.

* הנתונים נלקחו מאתר הנדל"ן www.zillow.com.